SYKSY 2020

NATANIA, JERUSALEM myös päiväretki Tiberiaaseen ym.

Matkanjohtajina Pekka Vaismaa (Radio Dei) ja John Remes (Icej)

Ilmoittautumiset Kinneret Tours 09 23163373, Radio Dei 09 7514 4511 klo. 9.00 -12.00 

NATANIA, NASARET, GALILEA, JUUDEA, JAD HASMONA, JERUSALEM

Matkanjohtajat: Marja-Leena Hilli 050 327 3082 marja-leena.hilli@anvianet.fi

                             Maria ja Jussi-Pekka Tahvanainen 050 372 7824 mariatahvanainen@hotmail.com

NEGEV, EILAT, JERUSALEM, KUOLLUTMERI

Matkanjohtaja Pirkko Kaskinen, 050 5225311   pirkko.kaskinen@gmail.com

NATANIA, GALILEA, JERUSALEM, EILAT

Matkanjohtajat: Heikki Järvi 0400 709492 heikki.jarvi@gmail.com

                             Tuomas Vuolteenaho 040 7758570 tuomas.vuolteenaho@gmail.com

NATANIA, GALILEA, KUOLLUTMERI, JERUSALEM

Matkanjohtajat: Ilkka Puhakka ilkka.puhakka@gmail.com

                              Ville Pitkänen ville.pitkanen@netikka.fi

 JERUSALEM, GALILEA NASARET                                                

Ilmoittautumiset  ja info 09 23163373

NATANIA, NASARET, TIBERIAS, KUOLLUTMERI, JERUSALEM

Eija Viisteensaari, Vesa Parpala, Jouko Heikkinen ja Veijo Koivula

NATANIA, NASARET, JERUSALEM

Matkanjohtajat: Osmo ja Eva-Liisa Koivisto 

                              040 - 8370727,  eva-liisa.koivisto@netikka.fi 

                              040 - 0861005,  osmo.koivisto@netikka.fi  

NATANIA, JERUSALEM, BETLEHEM, KUOLLUTMERI, EIN GEDI

Matkanjohtajat: Elina ja Markku Karonen

Please reload